"Kůň roku 2007"

   (5.9.2007)

 


 

"Kůň roku 2007" v reiningu ČJF

- připomínáme, že základním kritériem je součet tří nejlepších score v sezóně

 

 

Kůň roku 2007 ve třídě SENIOR

Smart Chiconita

pořadí na 1.-10.místě

Šalková Klára Ing. Smart Chiconita 212,00
Barotek Karel Hollywood Spinstep 211,25
Šalková Klára Ing. Monty Blue Sky 207,25
Zimmermann Roman RDH Genuine Cookie 205,92
Brůček Lukáš Pedro 203,33
Šalková Klára Ing. Brooks Legacy 202,00
Pešek Tomáš JD Flashy Cassandra 201,67
Kubata Karel Ramba Watani 198,42
Zezulková Markéta Smart Maky Lena 198,08
Němec Mikuláš SR Top Joe Glo 193,50

 

Kůň roku 2007 ve třídě JUNIOR

Conquistador Dun Me

pořadí na 1.-10.místě

Fister Hynek Conquistador Dun Me 207,00
Fister Hynek Fives Rooster 204,92
Týralová Helena Ing. AP Colonel San Chico 202,50
Orel Pavel Chex Revolution 202,33
Švédová Kateřina Valentýnka 201,50
Zajac Tom SK Shining Johanka 201,08
Brůček Lukáš Toby - Basko 200,50
Cejpová Veronika Flying Arrow Leon 196,67
Zajac Tom Lucky Doc Bonanza 195,42
Živnová Veronika MVDr. SK Grippen 194,25

 

Kůň roku 2007 ve třídě AMATER

RDH Genuine Cookie

pořadí na 1.-10.místě

Zimmermann Roman RDH Genuine Cookie 205,08
Julina Petr Ing. Ima Dancin Dun It 204,42
Týralová Helena Ing. AP Colonel San Chico 201,00
Kůsová Markéta Chexs Golden Shoot 200,42
Strakošová Kateřina Brooks Legacy 200,33
Zezulková Markéta Smart Maky Lena 198,58
Sedláček Vlastimil Lancelot 198,08
Julinová Monika Mgr. Smart Reminic Chic 197,92
Slamjak Ondřej Smart Little Joker 196,75
Kubicová Barbora Diamonds N Gin Pleez 196,50

 

Kůň roku 2007 ve třídě MLÁDEŽ

Smart Little Joker

pořadí na 1.-10.místě

Slamjak Ondřej Smart Little Joker 204,08
Korešová Tamara Peppy Bright Star 203,33
Kůsová Markéta Chexs Golden Shoot 203,25
Bartko Lukáš Smart Chiconita 202,25
Lupačová Ema ARC Diamond Surprise 199,50
Korešová Tamara WS Queen Star 199,17
Sedlák Lukáš Bambis Count Jessie 194,00
Šmíd Radek Mariett 191,75
Čmielová Martina Lucky Doc Bonanza 191,50
Sedlák Lukáš Racy O Rima 191,50

 

Nejúspěšnější mladý kůň v roce 2007 (FUTURITY)

Moon Stone Step

pořadí na 1.-8.místě

Jirák Lukáš Moon Stone Step 199,42
Fister Hynek Sayos Honey 198,00
Šalková Klára SK Great Pine Smart 196,75
Štíhel Marián SK Shining Jac 194,25
Roman Pavel SK War Leo Jac 173,25
Roman Pavel Sayos Sug 119,00
Zajac Tom Friday Oro 115,75
Golminc Dominic NA Colonels Smartin 109,50

 



JH