Liepzig - L.E. Grand Open

 (16.12.2005)

 

... nevím jestli se u nás najde někdo ochotný začít soutěžní sezónu 2006 již v lednu. Pokud ano, je zde jedna z prvních letošních příležitostí k získání kvalifikací na WEG 2006, bodů do hodnocení FEI i výhře nějakého toho "dolárku" do hodnocení NRHA ... no a když ne soutěžit, tak to může být třeba i pěkný výlet za pěknou podívanou ...


Do programu výstavy "PARTNER PFERD" na výstavišti v Lipsku 20.-22.1.2006 byla, vedle klasických jezdeckých disciplín, zařazena i celá řada soutěží v reiningových třídách (i některých dalších westernových disciplínách) FEI (CRI** 4.000$), NRHA (LBT a další ...10.000$), AQHA (500$) a EWU (500$)  pod souhrnným názvem "L.E Grand Open". Pořadatel do výher pro soutěžící vložil celkem 25.000$.

Akce kombinuje výstavu veškerého vybavení a příslušenství pro chov koní, aukci koní, jezdeckou show, ve smyslu zajímavých prvků v práci s koňmi, i atraktivní jezdecké soutěže.

Organizátoři nejsou žádní začátečníci, výstava je připravována každý rok a zájem soutěžících i diváků je veliký, takže je možno očekávat skvělou podívanou a výborné sportovní výkony.

Další informace na www.partner-pferd.de .

nebo zde:  rozpis (English, DOC)

                   přihláška (English, DOC)

                   přihláška (English, XLS)JH