Na Novou Ameriku s Chuckem ...

 (28.3.2005)

 

... rok se rokem sešel a je před námi další kurs s populárním reiningovým trenérem Chuckem Klipfelem . O oblibě Chucka mezi našimi reinery svědčí i to, že kurs je již delší dobu téměř vyprodán, prakticky již zbývají pouze dvě volná místa. Pokud se tedy ještě rozmýšlíte, tak neváhejte a přihlaste se. Pokud na vás místo nezbude, určitě je dobré podívat se i jako divák. Tak nezapomeňte - Nová Amerika - týden před první letošní soutěží ...


 

  ICQH s.r.o.

    a

  Chuck Klipfel

 

    zvou všechny zájemce na reiningový kurs, který se bude konat ve dnech

      

    22. – 23. 04. 2006

     v hale Tréninkového Centra Nová Amerika.

 

 

Již pošesté bude tento populární a oblíbený jezdec, trenér a NRHA rozhodčí předávat své dluholeté dovednosti a znalosti, které jsme v loňském roce mohli obdivovat mj. na závodech Bronze Trophy Ride and Slide, kde zvítězil v prestižní kategorii Open. Tentokrát jsme pro Vás připravili 2-denní reiningový kurs. V průběhu celého kursu je zajištěn  odborný překlad do českého jazyka.

 

Cena 2-denního kursu pro jezdce:        4.950,- Kč

Ustájení pro koně po dobu kursu:        započítáno v ceně kursu

V rámci ustájení je k dispozici seno, voda a podestýlka.

Jezdci mohou absolvovat kurs s více koňmi, což je z pohledu náročnosti na koně, organizátory doporučeno.

Počet jezdců s koněm je z důvodu efektivity tréninku limitován na 14 členů. Z toho důvodů je potřeba, aby si zájemci rezervovali účast co nejdříve. 

 

Cena pro diváky:         1 den                       300,- Kč

                                       2 dny                        500,- Kč

 

Každý z účastníků kursu má možnost si zajistit oběd v restauraci hotelu Nová Amerika formou jednotného menu (polévka + hlavní jídlo v ceně 100,-Kč/porce).

Přihlášky je možno podat telefonicky u Ivana Černocha na tel. 602612543, prostřednictvím e-mailu ivan.cernoch@novaride.cz, nebo poštou na adresu Ivan Černoch Zaloňov 45, 551 01 Jaroměř. Spolu s přihláškou uveďte Vaše jméno, rodné číslo, počet koní s nimiž se zúčastníte kursu, termín příjezdu a event. zájem o stravování.

Přihlášky budou akceptovány až po zaplacení v hotovosti nebo bankovním převodem na účet č. 35-5882100267/0100 u  Komerční Banky, a.s. se sídlem v Jaroměři, var. symbol: rodné číslo účastníka.

Uzávěrka přihlášek do 14. 04. 2006.

 

Ivan Černoch