Esther Weber - byla v Olšanech u Brna

 (20.3.2006)

 

... sice za minutu dvanáct, ale přece, přinášíme pozvánku na kurz s Esther Weberovou na tento víkend do Olšan u Brna. Pro účastníky s koňmi je kurz sice prý již vyprodán, ale pro diváky je místa dost. Takže kdo nemáte na sobotu a na neděli ještě program, může to být pro vás dobrý námět ...


S Bolkem v aréně ...

Westernový kurz v Olšanech se navzdory sněhové kalamitě vydařil. Zdejší areál nabídl útulné zázemí nové haly, k dispozici byla i zastřešená kruhovka. Prostředí restaurace i salonku bylo stylové a tak se dvacítka účastníků cítila na Farmě Bolka Polívky jako na dovolené. Vytvořila se skvělá parta, která měla o čem vyprávět.

Esther Weberová úspěšně zvládla 3 náročné dny - v pátek 10 začínajících jezdců a koní, o víkendu pak 8 pokročilejších. Painti, quarteři, appaloosy ale i jiná plemena se líbila i samotnému Bolkovi, který v neděli mezi účastníky zavítal. Byl mile překvapen, když zjistil že kurz je mezinárodní - účastnili se jej Slováci i Češi :-) a samozřejmě Moraváci. Pro velký ohlas bude v Olšanech další kurz s Esther a sice 6.-8.5.2006.

Míša Zachová

foto Jiří Zach

... společná fotografie účastníků kurzu

... Esther Weber dokázala najít individuální přístup jak k jezdcům, tak ke koním

... farma Bolka Polívky není zatím mezi westernovými jezdci tak známá, proto ukazujeme několik jejích záběrůJH