Karel Barotek - "score 30" ...

 (11.2.2005)

 

... i k nám dolehly zvěsti o události, kterou zítra oslaví náš kamarád Karel Barotek ...


 

Milý Karle Barotku,

                                           jsme potěšeni ti oznámit, že tvůj blízký kolega Barel Karotek, člen "novodobé reiningové mafie" (poznáš je tak, že jezdí výhradně v brýlích), obdrží při své sobotní jízdě shodné skóre od všech tří rozhodčích - a to po 10 bodech.

Celkový součet 30 není sice žádná sláva, ale i když byl ten jeho pattern zatím relativně krátký,  stihl Barel během  něj několik titulů ve westernových soutěžích a i několik dalších velmi dobrých umístění. Z nich pak tím strategicky nejlepším umístěním byla dislokace do Frýdku Místku, kde po déle trvajícím vztahu pojal sobě za ženu přičinlivou a sympatickou osůbku Katku, zařídil hnízdečko lásky a dokonce stihl založit na rodinu, kterážto se mu v blízké době rozroste.

 

My mu tímto ze srdce přejeme, aby ve svých započatých plánech vytrval, a aby ještě lépe zhodnotil své bohaté zkušenosti. Přes vysokou zálibu a úspěšnost v pleasuru a trailu, aby zůstal věren reiningu, neboť je na něm při jízdě viděti, že jeti dokáže srdcem, současně jak fascinován jest dlouhými sliding stopy, o spinech nemluvě.

 

Milý Barle, přečkej ve zdraví nástrahy pozdního pubertálního věku a buď si vědom poučky (z úst postarších kolegů), že "po třicítce už věk se jenom snižuje zpět směrem ku dětství".

 

Doufáme Karle, že Barlovi toto přání vyřídíš, a připijete si spolu na krásnou a kulatou 30 !

 

šaMí, darJa a říJi

 foto Jiří Zach

MZ a JH a JZ