Kurz s Chuckem Klipfelem ...

 (18.2.2005)

 

... pozvánka na oblíbený kurz s oblíbeným trenérem ...


  Nová Amerika spol. s r.o.

                                                             a

                   Chuck Klipfel

zvou všechny zájemce na reiningový kurs, který se bude konat ve dnech

      

                                              10. – 12. 04. 2005

                                   v hale HRCC Nová Amerika.

 

Již popáté bude tento populární a oblíbený jezdec, trenér a NRHA rozhodčí předávat své dlouholeté dovednosti a znalosti, které neustále zdokonaluje konsultacemi a výměnou zkušeností s nejlepšími světovými a evropskými trenéry jako jsou např. Shawn Flarida, Andrea Fappani, Vern Sapergia, či Silvie Rzepka. Tentokrát jsme pro Vás připravili třídenní kurs zaměřený speciálně na reining. Navíc pro účastníky kursu připravujeme společný večer s přednáškou u videa, při němž Chuck bude rozebírat jednotlivé reiningové manévry z pohledu mezinárodního rozhodčího NRHA. V průběhu celého kursu je zajištěn překlad do českého jazyka.

 

Cena 3-denního kursu pro jezdce:        5.000,- Kč

Ustájení pro 1 koně po dobu kursu:        150,- Kč

V ceně ustájení je seno, voda a podestýlka. Jezdci mohou absolvovat kurs s více koňmi, což je z pohledu náročnosti na koně, organizátory doporučeno.

Počet jezdců s koněm je z důvodu efektivity tréninku limitován na 14 členů, z toho důvodů je potřeba, aby si zájemci rezervovali účast co nejdříve. 

 

 

 

Cena pro diváky:         1 den               400,- Kč

                                   2-denní            600,- Kč

                                   3-denní            800,- Kč

 

 Každý z účastníků kursu má možnost si zajistit stravování v restauraci hotelu Nová Amerika formou jednotného menu (oběd: polévka + hlavní jídlo, večeře: hlavní jídlo + salát) v ceně 90,-Kč/porce.

Přihlášky je možno podat telefonicky u Ivana Černocha na tel. 602612543, nebo prostřednictvím e-mailu ivan.cernoch@novaride.cz. Spolu s přihláškou uveďte Vaše jméno, rodné číslo, počet koní s nimiž se zúčastníte kursu, termín příjezdu a event. zájem o stravování.

Přihlášky budou akceptovány až po zaplacení v hotovosti, složenkou typu „C“ na adresu pořadatele, nebo bankovním převodem na účet č. 112101594/0600 u GE Capital Bank, a.s. se sídlem v Jaroměři, var. symbol: rodné číslo účastníka

Uzávěrka přihlášek do 04. 04. 2005.

 

Ivan Černoch