WWR CUP 2005 v Polsku ...

(17.6.2005)

... víkend 11. a 12. června byl opravdu "nacpaný" soutěžemi. Někdo byl ve Francii, někdo na Nové Americe a jiní zase v Polsku. Mezi těmi posledními byli i Gabrielovi. Byli tam pracovně - tedy spíš soutěžně - a že se jim tam dařilo vám bude jasné až si přečtete co nám o tom napsala Karla ... nezbývá než k tomuto bezva úspěchu  G r a t u l o v a t !!!

WWR CUP 2005 mezinárodní Western Riding Show v Polsku

Ahoj všichni,

tak vám teda posílám nějaké fotečky z toho Polska.

Do Polska jsme odjeli v pátek 10.6.2005 v této sestavě: René, Karla a Michaela Gabrielovi, Radka Halmová, Skips Diablo Bar a Santa. Cesta do IWNA nam trvala 8 hodin. V Iwně je krásný hřebčín, kde se tyto mezinárodní závody pořádaly.Kromě nás čechů tam byl ještě Tomáš Bárta, který tam reprezentoval Rakousko v Reiningu. Měl tam i ukázku cuttingu, které jsme se s Reňou aktivně učastnili jako zadáci. Všechny soutěže se jely dvoukolově, a vyhrál účastník s vyšším počtem bodů. Byly vypsány tyto třídy:

Reining Junior Jackpot

Bylo zajímavé, že i mládež tam mohla startovat na hřebcích. V podstatě 90% koní byli hřebci.

V sobotu se jel první Trail Mládež. Bohužel jelo 2/3 mladých jezdců za 0. Mezi nimi i naše Radka, která se otočila ve čtverci na opačnou stranu! Pak se jel Trail Open. Startovalo nás 17.  Reňa byl s Dastym druhý a já se Santou třetí. První byla Polka s Velkopolským hřebcem. Měla stejně bodu jak René, ale o půl penalty měla míň, takže ho porazila. Pak se jel W.Pleasure Mládež, kde byla Radka druhá. Ve Pleasure Open mě v poli 17 startujících porazila mistryně Polska ve W.Pleasure se svým velkopolským hřebcem. Do finále v neděli jsem se tedy společně s dalšími 4 jezdci kvalifikovala. Odpoledne patřilo reiningům, kde jsme viděli samé známe koně z čech. Byla tam Tonička od Zezulků, tříbarevná paintka a Catriona od Julinů, nechyběl samozřejmě ani Alex se svými dvěma hřebci Miles O Rima a My Joy. Pak jsme měli my ukázku W.Ridingu a Superhorse. Ukázku jsme celou komentovali a všechny zároveň pozvali na závody do Čech. Bylo tam naprosto skvělé publikum, které nejvíce zaujal můj cutting se psem, který vběhl do arény pří ukázce superhorsu, a kterého jsem pak ,,vykatingovala´´ z kolbiště. Večer byla samozřejmě zábava s tancem.

V neděli ráno jsme začínali W.Pleasure Mládeže, kde Radka získala 1.místo a byla vyhlášená vítězem obou soutěží. Pak se jel W.Pleasure Open, který jsem vyhrála a rovněž jsem byla vyhlášena celkovou vítězkou. V Trailu Mládeže i Open už to nebylo až tak jednoznačné. Mnozí zajeli skvělé jízdy, ale rozhodoval bodový součet, pokud tedy jeli jedno kolo za 0, na vítězství už nemohli pomýšlet. Radka měla naštěstí dost vysoké skóre, takže jí to i s tou 0 vyšlo na 1. místo.V Trailu Open jsme jeli na jistotu, a tak byl  René na prvním a já na druhém místě. Na třetím byla vítězka 1. kola.

Takže výsledkem jsou: Golden Western Pleasure Open Trophy

Golden Western Pleasure Yunge Trophy

Golden Trail Yunge Trophy

Golden Trail Open Trophy

Silver Trail Open Trophy

Ještě jsem nenapsala, že rozhodčí tam byla Dr. Hide Jarc se kterou jsme se nechali zvěčnit na památku. Fotky sice nejsou tak skvělé jako od Jirky, ale i tak se naše Míša snažila všechno zdokumentovat.

Tak se mějte a papa na nějaké vypečené akci.