"Roleski 4 Spins 2007" - NRHA approved show poprvé v Polsku ...

 (12.1.2007)

 

... pozvání na novou soutěž do Polska vám posílá Michal Pec ...


“ROLESKI 4 SPINS – NRHA approved show” poprvé v Polsku!

V neděli 13.května 2007 budeme mít možnost vidět jak se tvoří historie reiningu – v ten den se na ranči Roleski uskuteční první NRHA USA approved show v Polsku ! Opět to bude PLRHA (Polish Reining Horse Association), která posune středoevroský reining o další krok vpřed.

Tato akce s názvem Roleski 4 Spins se uskuteční 13.května 2007 na Roleski Ranch vein Starých Zukowicích. Je zřejmé, že půjde o největší letošní reiningovou soutěž v Polsku a zcela jistě o nejdůležitější událost Polské reiningové historie. Show za svůj vznik vděčí laskavosti Roleski Ranch, Roleski company a Polish Reining Horse Association.

Soutěžící se utkají o vice než $ 3600 a dvě bronzové trofeje: Lawson Bronze Trophy, ve třídě NRHA Open, a Morrison Bronze Trophy, ve třídě NRHA Non Pro. Soutěž je dále doplněna o dalších 5 tříd: NRHA Intermediate Open, NRHA Youth 14-18, NRHA Youth 13 & under, NRHA Snaffle Bit Hackamore Open and NRHA Rookie. Třídy byly zvoleny tak, aby si každý mohl pro sebe najít tu správnou: profesionální jezdec, mládež i amatér.

Roleski Ranch je jedním z největších center westernového ježdění v Polsku. Je umístěno ve Starých Zukowicích - přibližně 90 km východně od Krakova – toto středisko pracuje od roku 2005, v současné době je v rozsáhlé přestavbě, která bude dokončena v roce 2007.

Cílem vlastníka ranče je připravit asi 60 komfortních boxů pro koně, krytou halu (30 x 80 m) s kapacitou 800 sedících diváků, venkovní kolbiště (40 x 50m), útulné ubytování pro návštěvníky, a veškeré vybavení potřebné pro trénink a chov koní. Roleski Ranch věnuje přípravě areálu nejvyšší pozornost, a proto, pro zachování nejvyšší kvality, byl ke spolupráci přizván Bob Kiserz Kiser Arena Specialists (USA) – světově uznávaný odborník na přípravu reiningového povrchu.

Polish Reining Horse Association je od 12.června 2004 oficiální afilací NRHA. PLRHA se stala první a momentálně jedinou mezinárodně uznanou polskou asociací westernového jezdění.

PLRHA byla založena 13 členy z Polska, ale i jiných zemí. Mezi nimi jsou členové z České republiky, Německa, Švédska, Kanady a USA. PLRHA zahájila svou práci ještě před svým oficiálním schválením, a to svým podílem na přípravě první mezinárodní reiningové soutěži "Hippica Varsovia Spring Slide" ve Varšavě a přípravou semináře pro rozhodčí za účasti pana Joerg Boes z Německa.

V roce 2005 PLRHA spolupracovala na první NRHA USA show ve střední Evropě – Čeladná “Ride & Slide”.

Pro další informace navštivte:  www.4spins.plrha.pl, www.roleskiranch.com a www.plrha.pl

Michal Pec a Katarzyna Pec JH