"World Reining Trophy 2005" Mooslargue (Francie) ...

 (13.6.2005)

 

... nádherná soutěž s množstvím dramatických situací. Rozsáhlejší reportáž teprve připravujeme, zatím alespoň výsledky ...


Shawn Flarida a Steadys Dude ... 229,5 bodu

... pochybuje někdo, kde hledat "krále evropských reiningových arén" ?


Výsledky přebíráme z  www.horseacademy.net .

 

Lawson Bronze Trophy Open Finale

1. Shawn Flarida Steadys Dude USA 229,5
2. Shawn Flarida Tinsel Nic USA 226
2. Rudi Kronsteiner Chex Enterprise AUT 226
4. Shawn Flarida Big League Yankee USA 224
5. Dario Carmignani Skeets Dun ITA 223
6. Aldo Lorenzoni Double R Chant ITA 221,5
7. Vern Sapergia Golden Mac Jac CAN 221
7. Markus Schöpfer Brennas Twist ITA 221
9. Kelly Zweifel MR Snapple ITA 220,5
9. Duane Latimer MR Dual Spring CAN 202,5
11. Morey Fisk Excel Okie Sue CAN 220
12. Todd Sommers Saint Paddys Rooster USA 219,5
12. Doug Allen Hickory Smoked Chex USA 219,5
14. Duane Latimer Rum Olena CAN 218,5
15. Martin Larcombe Red Chic Peppy AUS 217,5

Steffen Breug Mercury Starlight GER 216
Rudi Kronsteiner Seventh Iron AUT 216
Francois Gauthier A Flashy Rooster CAN 215,5
Steffen Breug Wranglers Dually GER 215,5
Rudi Kronsteiner Spaceship Commander AUT 214,5
Daniel Klein Lil Peppy Dun It Right GER 213
Riccardo Nicolazzi Elvis Peppys Taco ITA 209
Francesco Arrighi Star At The Bar ITA 206,5
Morey Fisk Golden Money Power CAN 205
Sylvia Rzepka Sail in Fashion GER 200
Rieky Young Burnt Starlight NED no score
 


Limited Non Pro

1. Jessica Gordon RS Sheza Spat Olena FRA 217,5
2. Robert Welle Son Ofa Dunit SUI 213,5
2. Manuel Bonzano Miss Sexy Solano ITA 213,5
2. Josef Penker Another top Gun GER 213,5
5. David Roux JD Colonel Whiz FRA 212
6. Emilie Laversin Haidas Cow Girl FRA 211
7. Marc Andries Diamond Lynnea BEL 210,5
8. Andrea Castrucci Gay Bar Dunnit ITA 209,5
9. Tammy Greaves Peppy Nic Tivio GBR 209
10. Thierry Hebert MR Royaly Freckles SUI 208,5
10. Yasmine Buck MR Sparkle Joe SUI 208,5

Laura Duponchel Topsy Chic Dream FRA 207
Mariannick Domont Boggies Uptown Girl FRA 203
Maurizio Ferrarol Heza Frozen Breeze ITA 202,5
Juliane Muchery RS Glo Enterprise FRA 196,5
Andrea Böhm Cowy Flower GER 196
Sarah Brechtl Smart War Glo GER 195,5
Christian Welle Parsans PHD SUI 193,5
Ilse Bakker Lady Flasher Jac NED 192,5
Priscila Jacquard Smarty Pep Whiskey FRA 192,5
Susy Baeck Gumps Spider BB BEL 192
Vivien Hamilton Carrol Gold Is Sweeter GBR 191,5
Anastasia Bienfait PGB Great Girl Bar FRA 189,5
Dominique Renaud Peter Gun FRA 187
Vivien Hamilton Carl Dry Little King GBR 184,5
Philippe Castel Honeys Melody Jac FRA 184,5
Steve Hoogstoel Top Leo Lena FRA 182
Philippe Debatisse Sweety Leo Jack FRA 178
Jürgen Kalischinski Chic Dual GER 0
Priscila Jacquard Bo Diddley Whiz FRA 0
Uwe Wiltz Image of Nu Okie GER 0
Catherine Dupret Peppys Okie Princess FRA 0
Beatrice Couvreur Doc Corazon Chex FRA 0
Michčle Medee-Bertmark Fox Olena Dream BEL 0
Angelika Kühne MR San Olena AUT 0
Claire Salter Jays Master Copy GBR 0
Nathalie Carlot Honey Leo FRA 0

 


Youth under 13
Emilie Laversin Haidas Cow Girl FRA 213,5

Youth 14-18
Laura Duponchel Topsy Chic Dream FRA 211,5
Tammy Greaves Peppy Nic Tivio GBR 205
Steve Hoogstoel Top Leo Lena FRA 184,5
Anastasia Bienfait PGB Great Girl Bar FRA 191
Juliane Muchery Tonka Little Rocket FRA 0
 



Lawson Bronze Trophy Non Pro Finale

1. Gennaro Lendi Playing It Out ITA 221
2. Jeannette Krähenbühl ARC Golden Boy SUI 219
3. Jan T. Kock Boggies Pistol GER 215,5
3. Yves Fromont Titan Texan FRA 215,5
3. Francesca Sternberg Yelena My Way GBR 215,5
6. Daniel Straumann Gallo Pequeno SUI 214,5
7. Claudio Risso RS Great Jac Feona ITA 214
8. Cira Baeck Little Gump BEL 213,5
9 . Francesca Sternberg Just Gotta Shine GBR 212
10. Francesca Sternberg Smart A Little GBR 211,5
11. Jeannette Krähenbühl Taristorm SUI 210
11. Christine Berndorfer Bobs Manolla AUT 210
13.Priscila Jacquard Shis All Jazz FRA 204
14.Selina Schultheiss SIRI Sophies Surprise SUI 188,5
Cira Baeck Don Quixote Escapes BEL 0
 


Limited Open

1. Julien Legrand New Doc Peppy Cat FRA 219,5
2. Guy Duponchel Chic Sail Dream FRA 216
3. Daniel Klein Heavens Little Jewel GER 215,5
3. Markus Morawitz Roosters Melodymaker AUT 215,5
5. Guiseppe Prevosti Planet Boop ITA 214
6. Steffen Breug Wranglers Dually GER 213
6. Eric Laporte Isa Slide In Fly FRA 213
6. Martin Gamper Maximize RM ITA 213
9. Martin Gamper Sailinic ITA 212,5
10.Markus Morawitz Smokums Wright On AUT 211,5


Roumuald Poard Dual San Badger FRA 210,5
Walter Bouwmeester Hollys Brennas Kid NED 210
Judith Baumeister Top Boggie Sail SUI 209
Jean Pierre Arrot Mr Joker Freckles FRA 208
Bruno Lekeu Bo Didley Whiz BEL 207
Anders Josefsson Cut From A Diamond SWE 207
Francois Xavier Jolivalt Smart Little Hick Up FRA 205,5
Evelyne Röthlisberger RS MacJac Hglo SUI 203
Riccardo Nicolazzi Elvis Peppys Taco ITA 202,5
Walter Bouwmeester Hollywood Reckless NED 202,5
Walter Bouwmeester Playgirls Slik Chic NED 202,5
Vivien Hamilton Carrol Gold Is Sweeter GBR 200,5
Prisca Däppen Spirit of Taco SUI 200
Eric Laporte Jac Whiz Pine FRA 198
Markus Häberlin Spark Serendipity SUI 195
Jean Pierre Arrot Da Steady Badger FRA 185
Vivien Hamilton Carrol Dry Little King GBR 0
Marie Therese Bretscher Cody Classic Jac SUI 0
Celina Piala Rock Around The Top FRA 0
Oliver Stein Out Dunit GER 0
Marco Spee Electric Slider GBR 0
Carmen Schultheiss Flites Enterprise SUI 0
Markus Zweverink A First Time Affair GER 0
Christoph Seiler MR Colonel Smart SUI 0
Steffen Breug Mercury Starlight GER 0



 


Intermediate Open

1. Francois Xavier Jolivait Smart Little Mick Up FRA 217,5
2. Walter Bouwmeester Hollys Brennas Kid NED 215,5
2. Giuseppe Prevosti Planet Boop ITA 215,5
2. Martin Gamper RS Rambolena ITA 215,5
5. Kay Wienrich Vals Hangten Harry GER 214
6. Daniel Klein Heavens Little Jewel GER 213,5
6. Ernst Emanuel Shotgunner GER 213,5
6. Anders Josefsson Cut From A Diamond SWE 213,5
9. Dario Carmignani Skeets Dun ITA 213
9. Sylvia Rzepka Top Chex Rowdy GER 213
11. Martin Gamper Maximize RM ITA 212,5
11. Markus Morawitz Smokums Wright On AUT 212,5
13. Markus Schöpfer Play Ruff ITA 212
14. Kay Wienrich Boomerang Andaure GER 211,5
14. Walter Bouwmeester Playgirls Slik Chic NED 211,5
14. Markus Morawitz Roosters Melodymaker AUT 211,5


Aldo Lorenzoni Double R Chant ITA 211
Maxime Woygnet Peppys Okie Princess FRA 210,5
Rieky Young Burnt Starlight NED 210,5
Gregory Legrand Redskin Boss Dream FRA 209,5
Massimiliano Fontana Chic Sugar Scout USA 209
Frank Perret Tobia FRA 209
Delphine Mourey MR Solano Pine FRA 208,5
Eric Laporte Jac Whiz Pine FRA 208
Jean Pierre Arrot Mr Joker Freckles FRA 208
Eric Laporte Isa Slide N Fly FRA 207
Romuald Poard Dual San Badger FRA 205,5
Marco Spee Electric Slider GBR 205,5
Celina Piala Rock Around The Top ITA 205
Kelly Zweifel Mr Snapple ITA 205
Markus Zweverink Sweet Flash Sun GER 203,5
Clint C. Viereck Majors Terminator BEL 203,5
Pierre Barret Whiz Kid B Stardom FRA 202
Olivier Van den Berg Colonel Nic Nack FRA 202
Marie Therese Betscher Codys Classic Jac SUI 201,5
Markus Häberlin Spark Serendipity SUI 200
Priska Däppen Spirit of Taco SUI 199
Judith Baumeister Top Boggie Sail SUI 0
Oliver Stein Out Dunit GER 0
Christoph Seiler Smart Steady Doc SUI 0
Walter Bouwmeester Hollywood Reckless NED 0
Guy Duponchel Chic Sail Dream FRA 0
 

 



foto Jiří Zach

JH