Wooden Trophy 2005 - seznam jezdců s kvalifikací do finále ...

 (21.7.2005)

 

... Tom a Katka Zajacovi nám zaslali seznam jezdců s kvalifikací do finále letošního ročníku Wooden Trophy ...


 ... Wooden Trophy 2005 ...

Srdečně zveme všechny nominované na Finále Wooden Trophy 2005 !!!!!!!!!!!   
 
Přejeme hodně úspěchů v soutěži o dotace 10 000 ,- do každé soutěže a tradiční dřevěnou sošku z dílny Tomáše Procházky !
 
Soutěž FREESTYLE je otevřená bez nutnosti nominace, jede se o 3 000,- pro vítěze !!!!!!!
 
V případě jakýchkoliv dotazů prosím volejte !
zdravíme
Ranch Valašsko
Tom Zajac - 602 783 101

 

  301 Reining mládež    
 
  Jezdec Kůň Body
  Zezulková Markéta Smart Maky Lena 19
  Lupačová  Ema Docs Lil Bonnie 18
  Golminc Dominik Solano Triple Jac 14
  Bujnoch Jonáš Miki Oste Poke 9
  Kubicová Barbora Diamond N Gin Pleez 8
  Slamják  Ondřej Geronimo Fifty 6
  Šmírová Martina San Della Lena 6
  Korešová Tamara WS Queen Star 5
  Slavíková Blanka Jasper 5
  Šmírová Martina Wing Eagle Nuf 2
  Babuňková Adéla Lupínek 1
  Zimanová Veronika Dzerzi "M" 1
 
  401 Reining Open    
 
  Jezdec Kůň Body
1 Solanský Tonda Jacs O Heir 12
x Zimmermann  Roman RDH Genuine Cookie 10
x Zimmermannová  Eliška Jacs Indy Striped 9
2 Cejpová Veronika Sesqui Cola 7
3 Golmincová Anna Versary Toly Key 6
4 Kotíková Kristýna Mitos Monitor 6
5 Šotkovská Petra Džejk 6
  Brůček Lukáš Pedro 3
  Jarmula Aleksander Euro Pine 3
       
1 Zajac Tom Sparky Clue 14
2 Czarnik Bogdan My Joy 10
x Roman Pavel Sir Henry Power 9
3 Jarmula Aleksander Miles O Rima 8
  Jarmula Aleksander Miss Athena Jam 8
4 Gabriel René Skips Diablo Bar 7
  Jarmula Aleksander My Joy 7
5 Lupač Milan Docs Lil Bonnie 7
  Golmincová Anna Solano Triple Jac 6
  Schreinerová Markéta Mc Joe 6
  Slováček Michal Monika 4
  Bartko  Lukáš Poco Tee Lena 2
  Sedláček Vlastimil War Leo Versa 2
  Lubera Wojciech Dzieciox 1
       
1 Golmincová Anna Solanos Triple Jac 13
2 Roman Pavel Sir Henry Power 13
x Zimmermann  Roman RDH Genuine Cookie 9
3 Živnová Veronika Ulita 7
4 Kocenba Vitold Milenium Trouble 6
5 Schreinerová Markéta Mc Joe 6
  Lupač Milan Docs Lil Bonnie 5
  Gabriel René Skips Diablo Bar 4
 
  411 Pleasure Open    
 
  Jezdec Kůň Body
  Poláčková Petra Smiling Duckle 20
  Orság Jiří Dar 18
  Gabrielová Karla Skips Diablo Bar 15
  Slavická  Lucie  Kathys Tivio Jacky 12
  Kotíková  Kristýna Snip On Lip 8
  Orlitová  Eliška Mr.Expresso 7
  Zajac Tom TNT Lisy Star 7
  Cochlarová Kateřina Stormy Johns 5
  Pajor Barbara Promien 5
  Šimíčková Hana Zippi Toly Expresso 4
  Straková Jana Smoky Bell Pot 3
  Hajtrová Andrea Mauretta 2
  Marková Jana Dyk 1
 
  421 Trail Open    
 
  Jezdec Kůň Body
  Šustrová Věra Crazy Princess Of Straws 14
  Mlčochová Jitka Sarah 13
  Orság Jiří Dar 13
  Cejpová Veronika Jasper 10
  Gabrielová Karla Santa 9
  Dolínek Milan Fargo 6
  Šimíčková Hana Zippi Toly Expresso 5
  Zelenayová Eva Mvdr. American Crazy Boy 4
  Nesňalová Pavla Hobo Dana Red 3
  Stehno Bořek Kres Jac Bar 2
  Zajac Tom TNT Lisy Star 2
 
  231 Western Horsemanship Amatér  
 
  Jezdec Kůň Body
  Poláčková Petra Smiling Duckle 20
  Orság Jiří Dar 17
  Slavická  Lucie  Kathys Tivio Jacky 17
  Šotkovská Petra Džejk 12
  Gabriel René Skips Diablo Bar 7
  Mlčochová Jitka Sarah 7
  Straková Jana Lewis Jess 5
  Zelenayová Eva Mvdr. American Crazy Boy 5
  Macháčová Emílie Dyk 4
  Zachová Miša Smoky Bell Pot 3
  Hajtrová Andrea Amigo Ronylee 2
  Boron Malgorzata Paryz
  Stehno Bořek Kres Jac Bar
 

Pozn.  z každé reiningové třídy se může zúčastnit 5 jezdců, symbol x označuje jezdce, kteří se z nějakého důvodu nemohou finále zúčastnit. Z ostatních disciplín se kvalifikuje 10 soutěžních dvojic.


Termíny:

finále  -    6. 8. 2005 (sobota)                            ... finále Wooden Trophy a večerní show

 

Časový program pro finále

   

  9,00                     Prezentace jezdců

10,30            421 Trail Open                           

 

12,00                    OBĚD                                    

               

13,00            411 Western Pleasure Open                  

13,40            231 Western Horsemanship                                           

15,00            301 Reining mládež 

16,00            401 F Free Style Reining 

16,40            401 Reining Open 

 

18,00                    Slavnostní nástup

 

19,00                     Večerní show Honzy Bláhy

                               Losování sedla a dalších hodnotných cen

 

Finanční výhry:

WT 2005                   pro finále je vyčleněno do každé soutěže 10 000 Kč

                                   Umístění na 1. – 3. místě obdrží poháry, peněžité a věcné ceny .

                                   Vítěz v disciplíně získá tradiční dřevěnou sošku WOODEN TROPHY !

 

 

... určitě do Rožnova přijeďte, stojí to za to !!!

 


Podrobnosti k soutěžím najdete v propozicích  Wooden Trophy 2005


JH